Xteam
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Jucatorii Stelei au efectuat vizita medicala

In jos 
AutorMesaj
Al3cs
Level 2
Level 2



Numarul mesajelor : 111
Data de inscriere : 15/12/2007

Jucatorii Stelei au efectuat vizita medicala Empty
MesajSubiect: Jucatorii Stelei au efectuat vizita medicala   Jucatorii Stelei au efectuat vizita medicala Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 1:21 am

Jucatorii Stelei au efectuat vizita medicala Vizita_medicala_princFC Steaua a programat vizita medicala a jucatorilor sai pe data de 8 ianuarie, la Institutul National de Medicina Sportiva din Bucuresti. La examenele medicale de inceput de an au participat toti jucatorii echipei, cu exceptia lui Ifeanyi Emeghara, convocat la echipa nationala a Nigeriei pentru Cupa Africii si a lui Razvan Ochirosii, care este accidentat.

Mirel Radoi, a marcat astfel revenirea la pregatiri, alaturi de Mihaita Plesan si Sorin Ghionea. Capitanul echipei a facut si o scurta declaratie pentru presa:

„Partea cea mai grea a trecut. Sper sa fim cu totii sanatosi, fiindca astfel putem sa devenim echipa din anii trecuti. Avem ganduri marete pentru noul an si sper sa le realizam. De transferuri se ocupa ceilalti. La fel ca si colegii mei, sunt platit sa joc si asta este treaba mea. Va fi foarte greu pentru mine si Plesan sa revenim la forma pe care am avut-o, fiindca avem patru luni de cand nu am mai jucat. Sper, insa, sa ne acomodam. Noi trebuie sa ne vedem de drumul nostru si sa castigam toate meciurile, daca se poate. Daca nu, sa acumulam cat mai multe puncte”

Mirel Radoi

Fotografii interesante de la vizita medicala gasesti AICI
Sus In jos
 
Jucatorii Stelei au efectuat vizita medicala
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xteam :: ->Free ZOne :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: